info
عکس سپرسازی و جوشکاری پلاستیک مسعود
category

سپرسازی و جوشکاری پلاستیک مسعود اصفهان

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سپرسازی و جوشکاری پلاستیک مسعود

سپرسازی و جوشکاری پلاستیک مسعود (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی سایپا و ایران خودرو قاسمی، کلید سازی شبانه روزی، مدیران خودرو ترابی، اداره برق شمال غرب اصفهان و حسینیه ثارالله قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده سپرسازی و جوشکاری پلاستیک مسعود واقع شده‌اند:

 • آپاراتی شهر
  بهارستان غربی، بین مسجد اعظم و پاسداران
 • تعمیرگاه مرکزی مدیران
  امام خمینی، بین گلبرگ 124 و بسیج
 • اتو کلینیک تخصصی رامین
  امام جواد، بین پلار و نوبهار
 • کلینیک تخصصی خودرو ماهری
  امام خمینی، بین میلاد و حکیم
 • خدمات برق حمید
  بزرگراه امام خمینی، شهیدان مهدی پور
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط qarim (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سپرسازی و جوشکاری پلاستیک مسعود اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سپرسازی و جوشکاری پلاستیک مسعود در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سپرسازی و جوشکاری پلاستیک مسعود ندارد.
  neshan logo