info
عکس مجتمع فرهنگی،آموزشی موسیقی فراز
category

مجتمع فرهنگی،آموزشی موسیقی فراز شیراز

موسسه آموزشی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع فرهنگی،آموزشی موسیقی فراز

مجتمع فرهنگی،آموزشی موسیقی فراز (موسسه آموزشی) در شیراز و بلوار شهید مصلی نژاد، انصار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ عفیف آباد، موزه نظامی فارس و بازارچه بعثت و همچنین کافه ماچله و مرکز آموزش زرهی قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مجتمع فرهنگی،آموزشی موسیقی فراز واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه موسیقی آویژه
  عفیف‌آباد، بین عفیف‌آباد 18 و عفیف آباد 20
 • آموزشگاه موسیقی نوید
  عفیف‌آباد، 12 عفیف آباد
 • آموزشگاه رشد
  بلوار استقلال، بین استقلال 45 و 47
 • آموزش موسیقی گلبانگ
  (5.0)
  شهید قدوسی شرقی، قدوسی شرقی 5
 • آموزشگاه موسیقی سرایش
  (5.0)
  بلوار استقلال، انصار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع فرهنگی،آموزشی موسیقی فراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع فرهنگی،آموزشی موسیقی فراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع فرهنگی،آموزشی موسیقی فراز ندارد.
  neshan logo