عکس ایستگاه اتوبوس قنات
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس قنات (محله قنات کوثر - شهرک امید، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، مطهری، بین هشتم مرکزی و هفتم مرکزی اورعی

موقعیت ایستگاه اتوبوس قنات در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس قنات (ایستگاه اتوبوس) در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و کامپیوتر امید و همچنین فست فود بمب سعید، داروخانه شبانه روزی ژابیز، نمایندگی مدیران خودرو، کلینیک دندانپزشکی محیا تخصصی کودکان ،زیبایی و درمانی و کبابی ناب گلپایگانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قنات

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس قنات است که در محله قنات کوثر - شهرک امید خیابان مطهری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید زین الدین، مطهری، بین هشتم مرکزی و هفتم مرکزی اورعی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس قنات عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس کوثر (تاکسی سرویس کوثر) قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس قنات و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، مطهری، بین هشتم مرکزی و هفتم مرکزی اورعی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قنات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نجاری
  بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، بین صالحی و یکصد و هشتم
 • ایستگاه اتوبوس انتهای سراج
  هنگام، استقلال، بین دوازده متری گلستان و کوهستان
 • ایستگاه اتوبوس کانون
  بلوار خوشوقت، بین برزویی و جوادیان فر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قنات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قنات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قنات ندارد.
  neshan logo