info
عکس هتل آریانا
category

هتل آریانا (محله زند، شیراز)

هتل
3.0
34 رای

درباره‌ی هتل آریانا

موقعیت هتل آریانا در محله زند شیراز را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

هتل آریانا (هتل) در محله زند شیراز و خیابان اهلی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مجتمع یکی از هشت هتل در محله زند شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مسلمین، خانه فروغ الملک و مجتمع تجاری مهستان و همچنین باغ و عمارت شاپوری، پیتزا همبرگر 110، پاساژ کازرونی ها، شرکت بازرگانی نریمان پرشیا و فروشگاه اینترنتی حجره ما قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.سایر هتل‌های که در محدوده هتل آریانا واقع شده‌اند:

 • هتل آپارتمان تچر شیراز
  ساحلی، رودکی، فردوسی
 • هتل مخابرات
  فردوسی، فردوسی 14، 14/1
 • هتل سنگ سیاه
  (3.0)
  لطفعلی خان زند، 65، ایلخانی، باباخان
 • هتل رودکی شیراز
  (5.0)
  بلوار کریمخان زند، رودکی، بین رودکی 3 و 4
 • هتل بوتیک شاه پریون
  (5.0)
  باباخان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن تشکری (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هتل آریانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هتل

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هتل آریانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هتل آریانا ندارد.
  neshan logo