info
عکس اسپرت دوستان
category

اسپرت دوستان محله کاظم آباد - بنی هاشم، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اسپرت دوستان

اسپرت دوستان (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران و خیابان امیرنیا واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده فروشگاه مرتبط با خودرو در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نگین و همچنین کافه رستوران پلاک هشت، خانه کباب طهران، بوستان حسین شهید، مسجد امام حسین شهید (ع) و کافه نان ممتاز قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده اسپرت دوستان واقع شده‌اند:

 • رینگ و لاستیک محسن
  بزرگراه شهید همت، پناهی نیا، دوازدهم
 • فروشگاه گلف تکنیک
  استاد حسن بنا شمالی، بین قدیری و داوود علی بخشی
 • رنگ اتومبیل محمد
  استاد حسن بنا شمالی، رنجبر
 • رینگ و لاستیک مرسدس
  بزرگراه شهید همت، پناهی نیا، بین هجدهم و رنجبر
 • فروشگاه لاستیک پرشین
  استاد حسن بنا شمالی، برادران ابوالحسنی، بین میدان بهشتی و فضلعلی بیک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحسن طباطبایی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اسپرت دوستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اسپرت دوستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اسپرت دوستان ندارد.
  neshan logo