info
عکس آسمان صنعت
category

آسمان صنعت محله فردوسی، تهران

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آسمان صنعت

آسمان صنعت (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله فردوسی تهران و خیابان هنرستان واقع شده است. این فروشگاه یکی از 579 فروشگاه لوازم الکترونیک در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بانک ملی ایران، خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و بازار بزرگ فردوسی و همچنین فروشگاه هانت شاپ، موزه بانک ملی ایران، مهمانپذیر اسفند، شرکت تولیدی و بازرگانی برنا نیرو کاران و شرکت کارخانجات کابلسازی تک قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آسمان صنعت تهران

فروشگاه آسمان صنعت تهران در شهر تهران، محله فردوسی و قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 66707166 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه آسمان صنعت تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله فردوسی است. آیتم سرا، مرکز سونی دهکده و فروشگاه گلی از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه آسمان صنعت تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آسمان صنعت تهران را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ضرابی قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه آسمان صنعت تهران ایستگاه مترو سعدی نیز قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم سری به فروشگاه آسمان صنعت تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه آسمان صنعت تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده آسمان صنعت واقع شده‌اند:

 • آیتم سرا
  فردوسی، گل پرور
 • مرکز سونی دهکده
  جمهوری اسلامی، بین فریدون و رم
 • فروشگاه گلی
  جمهوری اسلامی، بین فریدون و رم
 • فروشگاه بلست
  جمهوری اسلامی، بین فریدون و رم
 • تسکو
  جمهوری اسلامی، بین فریدون و رم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 26 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آسمان صنعت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آسمان صنعت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آسمان صنعت ندارد.
  location استان تهران، تهران، فردوسی، بانک، هنرستان
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری آسمان صنعت

  شنبه 09:30 تا 17:45
  یک‌شنبه 09:30 تا 17:45
  دوشنبه 09:30 تا 17:45
  سه‌شنبه 09:30 تا 17:45
  چهارشنبه 09:30 تا 17:45
  پنج‌شنبه 09:30 تا 13:45
  جمعه 09:30 تا 17:45
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo