info
عکس گیم نت سرای محله
category

گیم نت سرای محله محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گیم نت سرای محله

گیم نت سرای محله ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و میدان سوم واقع شده است. این مکان یکی از دو تفریح و سرگرمی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساندویچ فریدون، آموزشگاه حسابداری ، رستوران رندی، بیمه البرز شعبه پرداخت خسارت بیمه های خودرو و سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران _ ساختمان شادروان آزاده داننده قرار گرفته است.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده گیم نت سرای محله واقع شده‌اند:

 • پلاست ورق تکاوریان
  (4.0)
  سهروردی شمالی، هویزه، بین یوسفی و مرغاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گیم نت سرای محله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گیم نت سرای محله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گیم نت سرای محله ندارد.
  neshan logo