info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس
category

ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس محله طاحونه، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس

ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس (ایستگاه اتوبوس) در محله طاحونه اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله طاحونه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبیرستان دخترانه دوره اول عدالت، کارواش پاک مهر ، نانوایی، قهوه فروشی هفت و چهار و صافکاری لمس جادویی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس اصفهان

ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله طاحونه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین اکبر سلطانی و عبدالرسول آل حیدر است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی فجر واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ گیلاس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری
  شریف غربی، مطهری، بین صفا و شهید نامور
 • ایستگاه اتوبوس شریف غربی
  شریف غربی، بین سوم و جعفر ترکیان
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 11
  شریف غربی، مطهری، بین رفیعی و اعتصامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین اکبر سلطانی و عبدالرسول آل حیدر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo