عکس ایستگاه اتوبوس دانشکده مدیریت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دانشکده مدیریت (محله آل احمد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر احمدی

موقعیت ایستگاه اتوبوس دانشکده مدیریت در محله آل احمد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دانشکده مدیریت (ایستگاه اتوبوس) در محله آل احمد تهران و خیابان دکتر احمدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شریعتی و همچنین دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، آژانس هواپیمایی نیل گشت روز، کلینیک دامپزشکی کژال و موسسه فرهنگی هنری پریمان اندیشه و هنر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده مدیریت

آدرس ایستگاه اتوبوس دانشکده مدیریت، شهر تهران، محله آل احمد خیابان دکتر احمدی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دکتر احمدی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشکده مدیریت عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو کارگر قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس کالسکه طلایی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده مدیریت و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر احمدی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشکده مدیریت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کانال
  بزرگراه جلال آل احمد، کوی نصر، بین فاضل و دهم
 • ایستگاه اتوبوس شهروروستا
  کارگر شمالی، بین خسرو و دیدگاه
 • ایستگاه اتوبوس فاطمی
  کارگر شمالی، تقاطع هیئت
 • ایستگاه اتوبوس کردستان
  بزرگراه شهید گمنام
 • ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
  بزرگراه جلال آل احمد، پاتریس لومومبا، بین شادکار و گلسار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشکده مدیریت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشکده مدیریت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشکده مدیریت ندارد.
  neshan logo