info
عکس ایستگاه اتوبوس پست
category

ایستگاه اتوبوس پست اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پست

ایستگاه اتوبوس پست (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی ملک شهر اصفهان و همچنین سازمان آب و فاضلاب، موسسه طب سنتی جوانه سلامت دانا، مجتمع ستاره ای بلوک های D,E,F,G,H، خودپرداز و دبستان دخترانه حدیث مهر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مفتح، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پست اصفهان

در شهر اصفهان، محله ملک شهر ، ایستگاه اتوبوس پست اصفهان قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به انقلاب اسلامی، بین دانش 2 و بهارستان بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پست اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید علیخانی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی پرواز قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پست واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهیدعلیخانی
  شهید مطهری
 • ایستگاه اتوبوس مهدیه
  شهید مطهری، مهدیه، بین بهار و مدرس
 • ایستگاه اتوبوس بوستان لاله
  مفتح، نرسیده به گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پست ندارد.
  neshan logo