info
عکس داروخانه دکتر روحی
category

داروخانه دکتر روحی محله فیض، اصفهان

داروخانه
5.0
1 رای

درباره‌ی داروخانه دکتر روحی

داروخانه دکتر روحی (داروخانه) در محله فیض اصفهان و خیابان سیروس (1) واقع شده است. این مکان یکی از چهار داروخانه در محله فیض اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جراحی محدود کاملیا، نگارستان تخت فولاد و رویال ساخت و همچنین گیاهان دارویی ابوعطار، آرامگاه جهانگیر خان قشقایی، پیتزا فوریو، بازار روز کوثر 3 و مرکز بهداشت شماره 1و2 اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر روحی اصفهان

داروخانه دکتر روحی اصفهان در محله فیض شهر اصفهان در قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان اصفهان، اصفهان، آیت الله ارباب، سیروس (1) بروید.

داروخانه دکتر روحی اصفهان را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله فیض دانست. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک ازادگان، کلینیک اردیبهشت، کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا و مرکز طب کار سینا از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. داروخانه میر، داروخانه دکتر شقایق ترابی و داروخانه مهر داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر روحی اصفهان برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجو در نزدیکی داروخانه دکتر روحی اصفهان قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر روحی اصفهان برای شما قرار داده شده است. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر روحی واقع شده‌اند:

 • داروخانه میر
  میر فندرسکی شرقی، بین 23 و مصلی
 • داروخانه دکتر شقایق ترابی
  (5.0)
  مصلی، شهید خوشاب
 • داروخانه مهر
  (5.0)
  میر فندرسکی شرقی، بین 23 و مصلی
 • داروخانه دکتر مهدیان
  (5.0)
  آیت الله ارباب، بین شهید مصطفی یمینی و باغ توت
 • داروخانه دکتر غلامحسین صدری
  (5.0)
  آیت الله ارباب، صبا (7)، صبا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 12 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر روحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 12 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر روحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر روحی ندارد.
  neshan logo