info
عکس اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری استان آذربایجان شرقی
category

اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری استان آذربایجان شرقی محله خطیب، تبریز

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری استان آذربایجان شرقی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری استان آذربایجان شرقی (اداره و سازمان دولتی) در محله خطیب تبریز و خیابان اتحاد واقع شده است. این اداره یکی از چهار اداره و سازمان دولتی در محله خطیب تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پردیس و مرکز خرید ستارخان و همچنین اداره ثبت اسناد و املاک غرب تبریز، بیمه اسیا شعبه شریعتی پرداخت خسارت، سوخاری هایزن کیلوئی، نان روغنی و مجتمع تعمیرگاهی خودرو کبیر قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری استان آذربایجان شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری استان آذربایجان شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری استان آذربایجان شرقی ندارد.
location استان آذربایجان شرقی، تبریز، بزرگراه ملت، اتحاد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo