info
عکس کافی شاپ سوته دلان
category

کافی شاپ سوته دلان محله کشاورز، مشهد

درباره‌ی کافی شاپ سوته دلان

کافی شاپ سوته دلان (کافی‌شاپ) در محله کشاورز مشهد و بلوار حر واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهار کافی‌شاپ در محله کشاورز مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه آبی آستان قدس رضوی | شهید رجایی، اغذیه ستاره، تعمیرات یخچال عرب، باطری استوک و تعمیری جواد و مجتمع نان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این کافی‌شاپ یکی از کافی‌شاپ‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ سوته دلان مشهد

کافی شاپ سوته دلان مشهد در محله کشاورز شهر مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این کافی شاپ باید به آدرس دقیق استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار حر بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09155186293 با کافی شاپ سوته دلان مشهد تماس بگیرید.

کافی شاپ سوته دلان مشهد یکی از کافی شاپ‌های محبوب محله کشاورز است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران پسران کریم شعبه فرهاد، رستوران پسران کریم ، مطعم لیالی لبنان، مجتمع گردشگری بابا قدرت و پیتزا شبدیز هفت تیر قرار دارند.

چطور به کافی شاپ سوته دلان مشهد برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس اروند 22 در نزدیکی کافی شاپ سوته دلان مشهد قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ سوته دلان مشهد را به شما معرفی می‌کند. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی که در نشان می‌توانید ببینید شامل آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ سوته دلان مشهد و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد کافی شاپ سوته دلان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    صادق پور
    دوشنبه 03 بهمن ماه 1401

    عالی

    1

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط باقرپور (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 19 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافی شاپ سوته دلان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 19 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کافی شاپ سوته دلان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافی شاپ سوته دلان ندارد.
neshan logo