info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک رجا
category

ایستگاه اتوبوس پارک رجا محله کشاورز، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک رجا

ایستگاه اتوبوس پارک رجا (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز مشهد و بلوار حر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان رجا، ابزار ارگنجی، تعمیرات یخچال عرب، نانوایی و ایستگاه اتوبوس حر 44 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک رجا مشهد

در شهر مشهد، محله کشاورز ، ایستگاه اتوبوس پارک رجا مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار حر بروید. ایستگاه اتوبوس پارک رجا مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک رجا مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پارک رجا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Reza bi gham
  یکشنبه 27 فروردین ماه 1402

  ایستگاه پارک رجا خوبه با اتوبوس های عالی و بدون تاخیر

  4

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک رجا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اروند 64
  جاده میامی، اروند، اروند 64
 • ایستگاه اتوبوس اروند 43
  جاده میامی، اروند، بین اروند 41 و 64
 • ایستگاه اتوبوس اروند 2
  بلوار حر، اروند 2
 • ایستگاه اتوبوس اروند 3
  بلوار حر، اروند، بین اروند 3 و 8
 • ایستگاه اتوبوس اروند 22
  جاده میامی، اروند، بین اروند 11 و 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط amir (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک رجا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک رجا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک رجا ندارد.
  neshan logo