info
عکس ایستگاه اتوبوس حر 44
category

ایستگاه اتوبوس حر 44 محله انصار، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حر 44

ایستگاه اتوبوس حر 44 (ایستگاه اتوبوس) در محله انصار مشهد و بلوار حر واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله انصار مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه آبی آستان قدس رضوی | شهید رجایی، ابزار ارگنجی، تعمیرات یخچال عرب، باطری استوک و تعمیری جواد و ایستگاه اتوبوس پارک رجا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حر 44 مشهد

ایستگاه اتوبوس حر 44 مشهد در شهر مشهد، محله انصار و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار حر، بین حر 56 و 58 می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حر 44 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حر 44 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس حر 44

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  mahdi
  چهارشنبه 04 مرداد ماه 1402

  ۸۳۰ خوب میاد ولی بقیه دیر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حر 44 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اروند 2
  بلوار حر، اروند 2
 • ایستگاه اتوبوس اروند 64
  جاده میامی، اروند، اروند 64
 • ایستگاه اتوبوس اروند 43
  جاده میامی، اروند، بین اروند 41 و 64
 • ایستگاه اتوبوس اروند 3
  بلوار حر، اروند، بین اروند 3 و 8
 • ایستگاه اتوبوس اروند 22
  جاده میامی، اروند، بین اروند 11 و 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حر 44 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حر 44 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حر 44 ندارد.
  neshan logo