info
عکس موبایل نیواتل
category

موبایل نیواتل محله فیروز آبادی، تهران

فروشگاه و خدمات موبایل
4.3
6 رای

درباره‌ی موبایل نیواتل

موبایل نیواتل (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله فیروز آبادی ری و خیابان یزدانخواه واقع شده است. این مکان یکی از ده فروشگاه و خدمات موبایل در محله فیروز آبادی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه شبانه روزی کنعانی، پارک کمیل، پیتزا تپل، بستنی کوروش و نانوایی بربری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه موبایل نیواتل تهران

فروشگاه موبایل نیواتل تهران در شهر تهران، محله فیروز آبادی و قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02155907569) تماس بگیرید. فروشگاه موبایل نیواتل تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله فیروز آبادی است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند موبایل گل محمدی، سیب موبایل و فروشگاه ایول آی تی در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه موبایل نیواتل تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل نیواتل تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس حاجیان قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه موبایل نیواتل تهران نیز ایستگاه مترو شهر ری است. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه موبایل نیواتل تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه موبایل نیواتل تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل نیواتل واقع شده‌اند:

 • موبایل گل محمدی
  شهدای شاملو، قم
 • سیب موبایل
  قم، برادران، بین دوم و برادران یکم
 • فروشگاه ایول آی تی
  یزدانخواه، صمدی، فرجی
 • تعمیرات موبایل
  بلوار دستواره، جودتی، محمودی، بین بوستان دوازدهم و قلی بابایی
 • موبایل کوماکو
  کمیل، خرم دره، بوربور
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ شنبه 28 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل نیواتل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 28 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل نیواتل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل نیواتل ندارد.
  neshan logo