عکس داروخانه‌ دکتر محبی
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه‌ دکتر محبی (محله ونک، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ملاصدرا

موقعیت داروخانه‌ دکتر محبی در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه‌ دکتر محبی (داروخانه) در محله ونک تهران و خیابان ملاصدرا واقع شده است. این مکان یکی از نود داروخانه در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج آسمان ونک و همچنین موسسه حقوقی ملاصدرا، هتل و رستوران پردیس ناجا، دکتر علیرضا زارعی، ایران سایت و دانشکده مهندسی مواد، مکانیک و صنایع دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه‌ دکتر محبی

آدرس داروخانه‌ دکتر محبی، شهر تهران، محله ونک خیابان ملاصدرا است. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، ملاصدرا بروید.

طبق نظر کاربران، داروخانه‌ دکتر محبی از داروخانه‌های خوب محله ونک است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه دکتر شفازند، داروخانه دکتر جعفری قاضی و داروخانه دکتر بهزادی به سیما اشاره کرد. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه‌ دکتر محبی برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. ایستگاه اتوبوس بیمه در نزدیکی داروخانه‌ دکتر محبی قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه‌ دکتر محبی را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ملاصدرا


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه‌ دکتر محبی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر شفازند
  نلسون ماندلا (جردن)، بین خلیل زاده و والی نژاد
 • داروخانه دکتر جعفری قاضی
  شیخ بهائی، بین ملاصدرا و سلمان
 • داروخانه دکتر بهزادی به سیما
  بزرگراه شهید همت، عباس پور، شاهین
 • داروخانه خشایار
  ملاصدرا، شیرازی، آرارات جنوبی، بین دانشور شرقی و پردیس
 • داروخانه دکتر نجفی
  ولیعصر، شاهین، نیلو، بین چهارم و دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه‌ دکتر محبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه‌ دکتر محبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه‌ دکتر محبی ندارد.
  neshan logo