info
عکس تولید و پخش رویال
category

تولید و پخش رویال محله شهرک قائم، اراک

فروشگاه لباس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تولید و پخش رویال

تولید و پخش رویال (فروشگاه لباس) در محله شهرک قائم اراک و بلوار شهید باهنر، ولایت واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه لباس در محله شهرک قائم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین مسجد 14 معصوم (ع)، مواد غذایی ربیعی، فروشگاه رفاه، فروشگاه قرمز آبی و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تولید و پخش رویال اراک

فروشگاه تولید و پخش رویال اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک آزادگان و پیدا کنید. فروشگاه تولید و پخش رویال اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک آزادگان است و مشتریان زیادی دارد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند پوشاک چهارفصل، پوشاک روژان و فروشگاه لباس لبخند قرار دارند.

چطور به فروشگاه تولید و پخش رویال اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تولید و پخش رویال اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ابتدای 30 متری قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه تولید و پخش رویال اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه تولید و پخش رویال اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده تولید و پخش رویال واقع شده‌اند:

 • پوشاک چهارفصل
  بزرگراه امام علی، پژوهش، شمس تبریزی
 • پوشاک روژان
  قائم، شهید وحیدرضا رسولی
 • فروشگاه لباس لبخند
  (3.0)
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • پوشاک بهاران
  (3.0)
  میدان ایثار
 • پوشاک نارنجی
  (3.0)
  قائم، بین فردوس 4 و بهروز شمشیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تولید و پخش رویال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تولید و پخش رویال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تولید و پخش رویال ندارد.
  neshan logo