info
عکس تاکسی تلفنی
category

تاکسی تلفنی اصفهان

تاکسی تلفنی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تاکسی تلفنی

تاکسی تلفنی (تاکسی تلفنی) در اصفهان و خیابان میر فندرسکی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شادی پارک و مجتمع تجاری پارک و همچنین انتشارات و فروشگاه کتاب جنگل جاودانه، بریانی اعظم شعبه 4، هننی دونات - شعبه 2 اصفهان، مجتمع قضائی شهید قدوسی و پوشاک پرتقال 90 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو سی و سه پل، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی تلفنی واقع شده‌اند:

 • تاکسی تلفنی ساسان کد ۱
  پل فردوسی، فردوسی
 • تاکسی سرویس هما
  (5.0)
  شیخ صدوق شمالی، کاخ سعادت آباد شرقی، بین ارم و جاودان
 • تاکسی تلفنی دیدار شهر آشنا
  (5.0)
  شهید نیکبخت غربی، بین وحدت و شیخ صدوق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 🔱KAMI🔱 (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی تلفنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی تلفنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی تلفنی ندارد.
  neshan logo