info
عکس خانه کوییلینگ ایران
category

خانه کوییلینگ ایران محله شهید فرامرز عباسی، مشهد

درباره‌ی خانه کوییلینگ ایران

خانه کوییلینگ ایران (فروشگاه) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و خیابان توکلی 42 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده فروشگاه در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کیدز کلاب کیدو و همچنین شیرینی سرای بی بی گل، ایستگاه اتوبوس جانباز 13، سوپر مارکت مهراد و کلینیک بستری ترک اعتیاد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده خانه کوییلینگ ایران واقع شده‌اند:

 • فروشگاه دیجیتال هایپر
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 16
 • تعاونی مصرف صادرات
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 44
 • شرکت تعاونی مصرف کارکنان دادگستری مشهد
  بزرگراه چراغچی، فتح، بین فتح 9 و بلوار ساجدی
 • گالری ویترا 2
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 37
 • چرم آفتاب
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 29 و 31
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسپاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه کوییلینگ ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه کوییلینگ ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه کوییلینگ ایران ندارد.
  neshan logo