عکس نقشه اصفهان مشاهده در نقشه نشان

نقشه اصفهان

مشاهده نقشه آنلاین اصفهان در مسیریاب نشان، این امکان را به شما می‌دهد تا از لوکیشن خیابان‌ها، محله‌ها، ایستگاه‌های مترو، اتوبوس و تاکسی، مراکز تفریحی، بیمارستان‌ها و… به طور دقیق مطلع شوید. برای مشاهده نقشه آنلاین اصفهان کافی است روی تصویر بالا کلیک کنید، به این ترتیب تصویر کلی از شهر اصفهان را مشاهده خواهید کرد که شامل تمام جزئیات مهم مانند نام خیابان‌ها و کوچه‌ها نیز می‌باشد.


درباره شهر اصفهان

اصفهان یکی از مهم‌ترین کلان‌شهرهای ایران است که از نظر تاریخی، گردشگری و فرهنگی اهمیت بسیاری دارد. این شهر که پس از تهران و مشهد، پرجمعیت‌ترین شهر کشور است، در مرکز ایران قرار دارد. اصفهان دارای پانزده منطقه شهری است.
اصفهان در سه نوبت (دوره آل بویه، دوره سلجوقیان و دوره صفویان) به پایتختی ایران برگزیده شد. بناهای تاریخی زیادی در شهر اصفهان وجود دارد که شماری از آن‌ها به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسیده‌اند. این شهر به داشتن معماری زیبای ایرانی، پل‌های سرپوشیده، مسجدها و مُناره‌های منحصربه‌فردش نام‌آور است. این امر سبب شده تا در فرهنگ عامه، اصفهان نصف جهان، لقب بگیرد.

نقشه آنلاین شهر اصفهان را در نشان ببینید

با نصب اپلیکیشن نشان می‌توانید نقشه شهر اصفهان با جزئیات و کیفیت بالا را در اختیار داشته باشید و بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید. نشان یک مسیریاب سخنگوی فارسی است که جزئیاتی مانند سرعت‌گیرها، دوربین‌های کنترل سرعت، وضعیت ترافیک و… را به شما نشان می‌دهد.

نشان رو دانلود کن
neshan logo