عکس خیابان برادران مظفر تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران انقلاب اسلامی، برادران مظفر جنوبی، بین محتشم و علی سلیمانی
category

خیابان برادران مظفر تهران

خیابانی در تهران

خیابان برادران مظفر در منطقه 11 تهران واقع شده‌است و از محله‌های دانشگاه تهران، فلسطین - انقلاب و ولیعصر عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های ولیعصر، فاطمی و سربداران قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان برادران مظفر می‌توان به سینما فلسطین، بیمارستان مدائن و اتحادیه صنف اغذیه فروشان و مواد غذایی تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان برادران مظفر 10 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان برادران مظفر تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان برادران مظفر نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان برادران مظفر را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان برادران مظفر تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...