info
عکس ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی
category

ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی محله تهرانسر غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی

ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر غربی تهران و خیابان رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنجشنبه بازار تهرانسر و همچنین فروشگاه زنجیره‌ای رفاه، بازار میوه و تره بار تهرانسر، خانه کارگر غرب تهران، سرای محله یاس و بوستان لاله قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی تهران

ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تهرانسر غربی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس یاس، رجایی، بین پند یار و بهشتی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سفیر واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تره بار رجایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  تهرانسر، بین گیتی نما و دوازدهم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه یازدهم
  بلوار خزر
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  چهل متری عبیدی
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  چهل متری عبیدی، بین نرگس دوم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس نیلوفر
  شاهد، بین 15 متری سوم و نفت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی ندارد.
  neshan logo