info
عکس ساندویچی شینا
category

ساندویچی شینا محله کیان آباد، اهواز

درباره‌ی ساندویچی شینا

ساندویچی شینا (فست فود) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این مکان یکی از بیست و نه فست فود در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین فروشگاه زردکوه، سرزمین مای بیبی، الکتریکی لویمی، داروخانه حافظ و سوپر گوشت و مرغ رضا حمادی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس فست فود ساندویچی شینا اهواز

فست فود ساندویچی شینا اهواز را می‌توانید در شهر اهواز، محله کیان اباد پیدا کنید.

فست فود ساندویچی شینا اهواز را می‌توان یکی از مکان‌های پرطرفدار در محله کیان اباد به شمار آورد. فست فود مستر جف، فلافل فروشی برزیل، فست‌فود ربوفود، باب اسنک و خوراک تنوری مشتی، غذاخوری‌های معروف دیگری هستند که در اطراف این فست فود قرار دارند. نام برخی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله کیان اباد که در نزدیکی فست فود ساندویچی شینا اهواز قرار دارند، سوشی بار یامیتو، بارا کافه و کافه گریزلی است.

چطور به فست فود ساندویچی شینا اهواز برویم؟

شما برای رسیدن به فست فود ساندویچی شینا اهواز می‌توانید راه‌های مختلفی را امتحان کنید. استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، راهی راحت و بی‌دردسر برای رفتن به این فست فود است. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فست فود ساندویچی شینا اهواز را از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان انتخاب کنید. برای رفتن به این مکان از طریق خودرو، وسایل حمل و نقل همگانی، موتور یا دوچرخه، می‌توانید برای پیدا کردن بهترین مسیر روی کمک مسیریاب نشان حساب کنید. همچنین با استفاده از اپلیکیشن نشان، می‌توانید از نظر کاربران دیگر در مورد این فست فود مطلع شوید و دسترسی‌های دیگری که در اطراف آن قرار دارند را بشناسید.


اطلاعاتی مانند آدرس دقیق فست فود فست فود ساندویچی شینا اهواز‌‌ و نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس را در ادامه برای راحتی شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این مکان رفتید، حتما نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران دیگر در میان بگذارید.
سایر فست‌فودهای که در محدوده ساندویچی شینا واقع شده‌اند:

 • فست فود مستر جف
  کیانپارس، 9 غربی، بین خرداد و وهابی
 • فلافل فروشی برزیل
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین 9 و سپید
 • فست‌فود ربوفود
  ایدون، 12 غربی، بین وهابی و خرداد
 • باب اسنک
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین 11 و پانزدهم
 • خوراک تنوری مشتی
  اروند، بین هفدهم و شانزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آریــن (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساندویچی شینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ساندویچی شینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساندویچی شینا ندارد.
  neshan logo