عکس ساندویچی شینا
category

ساندویچی شینا (محله کیان آباد، اهواز)

فست فود
2.0
2 رای
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، اروند، بین سبحان و بیست و سوم

موقعیت ساندویچی شینا در محله کیان آباد اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ساندویچی شینا (فست فود) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این مکان یکی از هجده فست فود در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین فروشگاه زردکوه، موسسه اعتباری ملل (عسکریه)، داروخانه حافظ، سرزمین مای بیبی و نمایشگاه اهواز کورین قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، اروند، بین سبحان و بیست و سوم


سایر فست‌فودهای که در محدوده ساندویچی شینا واقع شده‌اند:

 • فست فود یاس
  (4.0)
  کیانپارس، 17 غربی، بین خرداد و وهابی
 • ساندویچ فروشی پو
  (4.0)
  اروند، صالحپور
 • پیتزا دنج امین
  (4.3)
  اروند، لطفی
 • فست فود پاپریکا
  (3.5)
  اروند، بیست و سوم، وهابی شمالی
 • فست فود فلفل
  (4.0)
  اروند، بیست و یکم، وهابی شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آریــن (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساندویچی شینا اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  غذا غذاخوری رستوران فست فود اغذیه ساندویچ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ساندویچی شینا اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساندویچی شینا اهواز ندارد.