info
عکس ایستگاه اتوبوس استانداری
category

ایستگاه اتوبوس استانداری محله شهید بهشتی، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس استانداری

ایستگاه اتوبوس استانداری (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید بهشتی مشهد و بلوار ملک الشعرا بهار واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهید بهشتی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساختمان شماره 2 بیمارستان امام رضا (ع) و مجتمع بین المللی طلا و جواهر نفیس و همچنین کیا موتورز، کباب و حلیم بهارستان، دبیرستان نمونه دولتی مبین، فروشگاه تعمير پكيج ايران رادياتور و قطعات کهن دما و دبیرستان دولتی پسرانه دوره اول شهید حبرانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس استانداری مشهد

ایستگاه اتوبوس استانداری مشهد در شهر مشهد، محله شهید بهشتی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ملک الشعرا بهار، بین سپه و سردادور است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس استانداری مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو امام خمینی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین آژانس دوستان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس استانداری مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده استانداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20
  مصباح یزدی، آخوند خراسانی، بین آخوند خراسانی 26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع ثامن الائمه
  بلوار امام خمینی، فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران 6
  چمران، بین چمران 8 و 10
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 28
  مصباح یزدی، آخوند خراسانی، بین آخوند خراسانی 32 و 34
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 29 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس استانداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 29 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس استانداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس استانداری ندارد.
  neshan logo