info
عکس ایستگاه اتوبوس یادگار
category

ایستگاه اتوبوس یادگار محله ایوانک، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یادگار

ایستگاه اتوبوس یادگار (ایستگاه اتوبوس) در محله ایوانک تهران و بلوار دادمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران باکس کلاسیک، فست فود سودا Sevda، سوپر پروتئین ملل، داروخانه دکتر دمیرچی و کافه هیمه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یادگار تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس یادگار تهران است که در محله ایوانک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دادمان، بین گل افشان و جلیلوند قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس یادگار تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس امامزاده قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس یادگار تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یادگار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، بین سیمای ایران و زرافشان
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین هفدهم و نوزدهم
 • ایستگاه اتوبوس زرافشان
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین نهم و یازدهم
 • ایستگاه اتوبوس پونک باختری
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، نزدیک به تقاطع سیمای ایران
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک غربی، بین گل افشان و اقاقیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یادگار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یادگار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یادگار ندارد.
  neshan logo