عکس ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه (محله بهار، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شریعتی، بین سمنان و یونسی زاده

موقعیت ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه در محله بهار تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله بهار تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله بهار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آراد، موزه نقاشی پشت شیشه و پاساژ مهران و همچنین رستوران برادران، پیتزا تام، کلینیک تخصصی دندانپزشکی برتر، خانه سینما و مبلمان باغی و فضای باز صنیع کار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه

ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله بهار خیابان شریعتی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شریعتی، بین سمنان و یونسی زاده بروید. ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دروازه شميران قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس کومه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شریعتی، بین سمنان و یونسی زاده


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیچ شمیران تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب
  انقلاب اسلامی، نامجو، بین رامیان و ملک اسماعیلی
 • ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر
  شریعتی، حسینی نژاد، پادگان ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه ندارد.
  neshan logo