info
عکس ایستگاه اتوبوس اردلان 4
category

ایستگاه اتوبوس اردلان 4 محله کوی مدرس، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اردلان 4

ایستگاه اتوبوس اردلان 4 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی مدرس کرج و بلوار امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوی مدرس کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارسیان و مجتمع تجاری اداری پارسیان و همچنین رستوران گیله وا، سوخاری کده ژاوژا، آرایشگاه عروس بهاره کلهر، داروخانه دکتر اسماعیلی و قصر نان شیرینی خاص قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اردلان 4 کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس اردلان 4 کرج، شهر کرج، محله کوی مدرس است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار امام رضا، نرسیده به بلوار تعاون بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اردلان 4 کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس امداد گشت قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اردلان 4 کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اردلان 4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نواب 12
  حج، نواب صفوی، بین نواب 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس نواب 11
  حج، نواب صفوی، نواب 11
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  بلوار طالقانی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس آزدگان_ برغان_ برگش
  شهید دکتر مفتح، بین بخشداری و شهید علی محمدی
 • ایستگاه اتوبوس نواب8
  حج، نواب صفوی، بین نواب 8 و 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اردلان 4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اردلان 4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اردلان 4 ندارد.
  neshan logo