info
عکس قهوه سید
category

قهوه سید محله قیام، تهران

درباره‌ی قهوه سید

قهوه سید (کافی‌شاپ) در محله قیام تهران و خیابان قیام واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از سه کافی‌شاپ در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سوم شعبان و بازار علی و همچنین حسینیه هدایت، امداد خودرو 3510، فروشگاه زنجیره ای افق کوروش شعبه قیام 2، فرش مشهد و پارکینگ قائم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو میدان قیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه سید تهران

آدرس کافی شاپ قهوه سید تهران، شهر تهران محله قیام است. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان تهران، تهران، قیام، تقاطع دیانی است.

کافی شاپ قهوه سید تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله قیام است. رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی دیگر فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های اطراف این مکان هستند.

چطور به کافی شاپ قهوه سید تهران برویم؟

نزدیکی به ایستگاه اتوبوس بانک مسکن از امتیازات کافی شاپ قهوه سید تهران است. برای رفتن به این کافی شاپ، می‌توانید در ایستگاه مترو میدان قیام پیاده شوید. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ قهوه سید تهران را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه، تصاویری از کافی شاپ قهوه سید تهران به همراه ایستگاه‌های نزدیک آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه سید واقع شده‌اند:

 • کافه تیام
  خاوران، 17 شهریور، بین کاظمی و برهان
 • قهو ری
  ری، رضایی
 • کافه
  قیام
 • کافه واژه
  (5.0)
  خاوران، خراسان، بین عطاردی و حیاتی
 • کافه عمارت تراب
  (4.0)
  ری، نعیمی سپهر، بین کاظمیه و دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه سید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه سید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه سید ندارد.
  neshan logo