info
عکس سوپر گوشت سرافرازان
category

سوپر گوشت سرافرازان محله چهارچشمه، مشهد

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر گوشت سرافرازان

سوپر گوشت سرافرازان (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار سرافرازان واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک موزه علوم زمین مشهد و همچنین بازار میوه و تره بار سرافرازان، چلو کباب ریحون، مسجد امام حسین (ع)، فروشگاه شهرما و کلانتری شهید نجفی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد سوپر گوشت سرافرازان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  mohammadreza
  دوشنبه 27 دی ماه 1400

  خوبه


سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده سوپر گوشت سرافرازان واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری فرهنگی سیمرغ
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 48
 • فروشگاه تخم مرغ روز
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، نماز16-شهیدقائمی
 • فروشگاه مواد پروتئینی
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری
 • هایپر گوشت کوثر
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی
 • پروتئین برزگر
  بلوار شهید فکوری، بهاران، بهاران 3، فکوری45، بین فراز2 و 8
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر گوشت سرافرازان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر گوشت سرافرازان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر گوشت سرافرازان ندارد.
  neshan logo