info
عکس فروشگاه شهرما
category

فروشگاه شهرما محله چهارچشمه، مشهد

درباره‌ی فروشگاه شهرما

فروشگاه شهرما (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار سرافرازان واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک موزه علوم زمین مشهد و همچنین بازار میوه و تره بار سرافرازان، چلو کباب ریحون، مسجد امام حسین (ع)، کلانتری شهید نجفی و سوپر گوشت سرافرازان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه شهرما مشهد

فروشگاه شهرما مشهد در محله چهارچشمه شهر مشهد، در قرار دارد. فروشگاه شهرما مشهد یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله چهارچشمه است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه زنجیره ای افق کوروش، فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو و فروشگاه شیرین عسل در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه شهرما مشهد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شهرما مشهد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه شهرما مشهد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه شهرما مشهد دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه شهرما

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  mohammadreza
  دوشنبه 27 دی ماه 1400

  خوبه


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه شهرما واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 9، بین ایمانیان3 و سرافرازان 9/3
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  (4.0)
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری
 • فروشگاه شیرین عسل
  (5.0)
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط برات پور (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه شهرما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه شهرما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه شهرما ندارد.
  neshan logo