info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان محله سرآسیاب - مهرآباد، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان

ایستگاه اتوبوس بیمارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران و بزرگراه متوسلیان (فتح) واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی شهید مهدی شریعت رضوی و پاساژ پورنصیر و همچنین رستوران یاران، بیمه تامین اجتماعی - شعبه 15، پایگاه یکم شکاری شهید لشگری، بانک ملت و کارتن اسباب کشی (کارتنچی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران

ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران در شهر تهران، محله سرآسیاب - مهرآباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه متوسلیان (فتح) است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس نسیم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز
  چهل و پنج متری زرند، بعد از عزیزی
 • ایستگاه اتوبوس تفرش
  شمشیری، دانشگاه هوایی جنوبی، بین اسماعیلی و تفرش
 • ایستگاه اتوبوس دامپروری
  بزرگراه متوسلیان (فتح)
 • ایستگاه اتوبوس حسینی
  چهل و پنج متری زرند، بین صادقیان و حسینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان ندارد.
  neshan logo