info
عکس مرکز خرید بزرگ گلباران
category

مرکز خرید بزرگ گلباران محله سیاهپوشان، دزفول

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید بزرگ گلباران

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

مرکز خرید بزرگ گلباران (بازار و مرکز خرید) در محله سیاهپوشان دزفول و خیابان گلباران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند جنگل شادی گلباران، کت های دزفول و رودخانه دزفول و همچنین هایپر مارکت گلباران، کافه رستوران سنتی ستارخان ، شیرینی پدیده، آشپزخانه و بیرون بر آسمان من و گودال برج طاووس قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shahin (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ شنبه 23 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید بزرگ گلباران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 23 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید بزرگ گلباران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید بزرگ گلباران ندارد.
location بلوار ساحلی، بین بنی هاشم و میدان مادر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo