info
عکس ایستگاه اتوبوس امامزاده ابوالحسن
category

ایستگاه اتوبوس امامزاده ابوالحسن محله سیزده آبان، ری

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامزاده ابوالحسن

ایستگاه اتوبوس امامزاده ابوالحسن (ایستگاه اتوبوس) در محله سیزده آبان ری و خیابان کنارگذر رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله سیزده آبان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مسکونی خاتم الانبیا (ص) و همچنین پارس الکتریک، بوستان المهدی، هوم کلت، بنگاه کار گشا و سوپر مارکت المهدی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهر ری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامزاده ابوالحسن ری

در شهر ری، محله سیزده آبان ، ایستگاه اتوبوس امامزاده ابوالحسن ری قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس رجایی، بین حاجیان و امامزاده ابوالحسن می‌باشد. ایستگاه اتوبوس امامزاده ابوالحسن ری محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف ری می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهر ری نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی امیر واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امامزاده ابوالحسن ری و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامزاده ابوالحسن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای ولا
  کمیل، بین شهید علی امرایی و نگارستان سوم
 • ایستگاه اتوبوس فروردین
  بلوار شهید رجایی، بین مهدی شیری و بلوار سیزده آبان
 • ایستگاه اتوبوس کمیل
  کمیل، بین میدان غیبی و بهار
 • ایستگاه اتوبوس ارشاد
  کمیل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامزاده ابوالحسن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامزاده ابوالحسن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامزاده ابوالحسن ندارد.
  neshan logo