info
عکس ایستگاه اتوبوس باقری
category

ایستگاه اتوبوس باقری محله تهران پارس، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باقری

ایستگاه اتوبوس باقری (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران پارس تهران و خیابان امیری طائمه (142) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی خونه فرشته ها و برج مرجان و همچنین فست فود باگت، خودرو پرارین، دیجی پت، کباب بره اصل گلپایگانی و موسسه فنی شاهرخی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باقری تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس باقری تهران، شهر تهران، محله تهران پارس است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه باقری، امیری طائمه (142)، بین ملکی 111 و صادقی 113 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس باقری تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید باقری قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس 102 قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باقری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باقری واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باقری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باقری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باقری ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، امیری طائمه (142)، بین ملکی 111 و صادقی 113
ثبت نظر و تصویر
neshan logo