عکس ایستگاه اتوبوس بهارستان 3
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بهارستان 3 (محله سجاد شهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 3 و 5

موقعیت ایستگاه اتوبوس بهارستان 3 در محله سجاد شهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بهارستان 3 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و زایشگاه مادر و مرکز خرید کاسپین مد (برج نگین پاسارگاد) و همچنین کافی شاپ فنجون، فست فود جاسمین، شیرینی خروس قندی - شعبه 2، کلینیک پوست و مو نوآوران زیبایی و اسباب بازی بانی نیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان 3

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس بهارستان 3 است که در محله سجاد شهر خیابان بهارستان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 3 و 5 قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهارستان 3 عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس متین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 3 و 5


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهارستان 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ارشاد
  بلوار خیام، نرسیده به بلوار ارشاد
 • ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 10
  بلوار خیام، خیام جنوبی 10
 • ایستگاه اتوبوس بانک صادرات
  بلوار فردوسی، اخوان ثالث، بین اخوان ثالث 1 و خیام 18
 • ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 21
  بلوار خیام، بین خیام 11 و 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهارستان 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهارستان 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهارستان 3 ندارد.
  neshan logo