info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان الف
category

ایستگاه اتوبوس میدان الف محله ولنجک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان الف

ایستگاه اتوبوس میدان الف (ایستگاه اتوبوس) در محله ولنجک تهران و خیابان مقدس اردبیلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی فان تایم و مرکز خرید پالادیوم و همچنین زیگ زاگ، رستوران برزیلی رودیزیو، برگر فکتوری، بوک لند و کافه بلوار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان الف تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان الف تهران، شهر تهران، محله ولنجک است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید چمران، جوانان، یامامورا، مقدس اردبیلی، نرسیده به الف بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان الف تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مدرن تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان الف تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان الف واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان الف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان الف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان الف ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، جوانان، یامامورا، مقدس اردبیلی، نرسیده به الف
ثبت نظر و تصویر
neshan logo