عکس ایستگاه اتوبوس کشاورز
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کشاورز (محله بلورسازی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، هلال احمر، بین کربلایی و کمپانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس کشاورز در محله بلورسازی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کشاورز (ایستگاه اتوبوس) در محله بلورسازی تهران و خیابان هلال احمر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله بلورسازی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین تعمیرگاه شهروز، مسجد حاج مجید، نانوایی سنگک، کیوسک مطبوعات و آجیل فروشی مینایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کشاورز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس کشاورز است که در محله بلورسازی خیابان هلال احمر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هلال احمر، بین کربلایی و کمپانی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس کشاورز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بریانک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس میثم قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کشاورز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، هلال احمر، بین کربلایی و کمپانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کشاورز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی
  حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کشاورز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کشاورز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کشاورز ندارد.
  neshan logo