info
عکس اجاق
category

اجاق محله شکوفه، تهران

کترینگ و آشپزخانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اجاق

اجاق (کترینگ و آشپزخانه) در محله شکوفه تهران و خیابان کنارگذر پیروزی واقع شده است. این مکان یکی از پنج کترینگ و آشپزخانه در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه صنعت برق ایران و همچنین فروشگاه اتکا (شعبه شهدای انقلاب)، پیتزا جرس، باشگاه برق تهران، قنادی خوشه و خشکبار رئوف قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده اجاق واقع شده‌اند:

 • کترینگ سینداپز
  امام علی، ثار الله، حضرتی، بین اسدی و فارابی
 • ارزان سرای غذا
  کفایی امانی، 17 شهریور، بعد از لیلی
 • کترینگ دیگ مسی
  کفایی امانی، 17 شهریور، بین بلبل و لیلی
 • تهیه غذا محمد امین
  پیروزی، اقوامی، عمریه، صمدی
 • کترینگ خاله خانم
  (1.0)
  امام علی، ثار الله، بین صادقی و علیخانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اجاق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اجاق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اجاق ندارد.
  neshan logo