info
عکس مارکت تبریزی (رحیم فیاض)
category

مارکت تبریزی (رحیم فیاض) محله مصدق، شیراز

درباره‌ی مارکت تبریزی (رحیم فیاض)

مارکت تبریزی (رحیم فیاض) (فروشگاه) در محله مصدق شیراز و بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، شیخ روزبهان واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه در محله مصدق شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مسجد نصیرالملک، باغ موزه نارنجستان قوام و پاساژ امام رضا و همچنین خانه زینت الملک قوامی، سفره خانه سنتی زرنگار، موزه تاریخ فارس، کافی نت کارا و آرامگاه شیخ روزبهان فسایی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده مارکت تبریزی (رحیم فیاض) واقع شده‌اند:

 • فروشگاه عفاف ایرانی
  بلوار کریمخان زند، طالقانی
 • رنگینه
  بلوار کریمخان زند، کریمخان 27
 • فروشگاه ظروف رویی
  بلوار الزهرا، شهيد شجاعی، بین شجاعی 9 و 18
 • فروشگاه شیراز لنت
  سلمان فارسی، شهید ابراهیم پور فرد، بین ابراهیم پور فرد 3 و 11
 • خیمه سرای سناتور
  بلوار سیبویه، بین سیبویه 2 و 4
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط برسام (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مارکت تبریزی (رحیم فیاض) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مارکت تبریزی (رحیم فیاض) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مارکت تبریزی (رحیم فیاض) ندارد.
  neshan logo