info
عکس ایستگاه اتوبوس ابوالکلام
category

ایستگاه اتوبوس ابوالکلام محله باباکوهی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابوالکلام

ایستگاه اتوبوس ابوالکلام (ایستگاه اتوبوس) در محله باباکوهی شیراز و بلوار ربانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله باباکوهی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی لونا پارک و بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) و همچنین فروشگاه لباس زنانه تکتاز، بستنی شاد، کافه رستوران آبیژ، فست فود پاییزان و سوپر مارکت دانیال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابوالکلام شیراز

در شهر شیراز، محله باباکوهی ، ایستگاه اتوبوس ابوالکلام شیراز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ربانی، بین ربانی 2 و سرپرست است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابوالکلام شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابوالکلام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس علی بن حمزه
  حافظ، شهید عمادی، بین کوچه 5 عمادی و عبیر آمیز
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه ادبیات
  بلوار چهل مقام، بین بلوار گلستان و چهل مقام 1
 • ایستگاه اتوبوس ادبیات
  بلوار چهل مقام، بین چهل مقام 16 و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس سازمان صنعت معدن تجارت
  بلوار چهل مقام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابوالکلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابوالکلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابوالکلام ندارد.
  neshan logo