info
عکس ابزار خندان
category

ابزار خندان محله فاز دو، پرند

درباره‌ی ابزار خندان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ابزار خندان (فروشگاه ابزار) در محله فاز دو شهر جدید پرند و میدان چمران واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه رنگ و ابزار در محله فاز دو شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری های سی و همچنین فروشگاه شهروند پرند، گزینگ برگر، موبایل های سی، تالار پذیرایی پادنا و شیرینی های سی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط soheil.sphinix (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 24 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ابزار خندان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 24 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ابزار خندان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ابزار خندان ندارد.
location استان تهران، پرند، میدان چمران
ثبت نظر و تصویر
neshan logo