info
عکس ایستگاه اتوبوس پورسینا 52
category

ایستگاه اتوبوس پورسینا 52 محله پورسینا، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پورسینا 52

ایستگاه اتوبوس پورسینا 52 (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و خیابان پورسینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد 14 معصوم، برق صنعتی اصغر زارع، کافی نت طلوع، اغذیه دوستان و کافی شاپ دلبند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پورسینا 52 مشهد

ایستگاه اتوبوس پورسینا 52 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله پورسینا پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 49 و 51 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پورسینا 52 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس میلاد نور هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پورسینا 52 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پورسینا 52 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 8
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 4 و 17
 • ایستگاه اتوبوس اروند 29
  جاده میامی، اروند، بین موعود و اروند 44
 • ایستگاه اتوبوس اروند 44
  جاده میامی، اروند، بین موعود و اروند 44
 • ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، شهید علیرضا قدوسی، قدوسی 2
 • ایستگاه اتوبوس شهید شیرنژاد ۲۲
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، شیرنژاد 20، شیرنژاد، بین شیرنژاد 22 و 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پورسینا 52 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پورسینا 52 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پورسینا 52 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 49 و 51
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo