info
عکس ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی
category

ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی محله اسکندری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی

ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله اسکندری تهران و خیابان کمیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله اسکندری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماشین مدیک و همچنین فروشگاه تجهیزات پزشکی سدان، تالار پذیرایی مجلل کیان، نواب، فروشگاه افق کوروش و کافه و بستنی سادات قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو کمیل، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی تهران

ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله اسکندری پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه نواب صفوی، کمیل، بین خوش مقام و خواجوی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو کمیل نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید آژانس مخصوص را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انقلاب اسلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خوش
  امام خمینی، بین خوش و مالک اشتر
 • ایستگاه اتوبوس سینا
  قزوین، مخصوص، بین عارف و یونان
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی
  امام خمینی، باستان، بین جوانشیر و افسانه
 • ایستگاه اتوبوس اسکندری
  امام خمینی، بین فرخ و فرحی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی ندارد.
  neshan logo