info
عکس کترینگ علی خوش اخلاق
category

کترینگ علی خوش اخلاق محله شریف، مشهد

کترینگ و آشپزخانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کترینگ علی خوش اخلاق

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

کترینگ علی خوش اخلاق (کترینگ و آشپزخانه) در محله شریف مشهد و خیابان کندرو وکیل آباد واقع شده است. این مکان یکی از هفت کترینگ و آشپزخانه در محله شریف مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان نگار و همچنین اداره پست ناحیه 8 صدف، ساندویچ سرد صدف، طباخی طلوع، قهوه خیابان بیست و هشتم و آزمایشگاه پردیس حافظ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو صدف، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط toran (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کترینگ علی خوش اخلاق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کترینگ علی خوش اخلاق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کترینگ علی خوش اخلاق ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 35 و ابراهیم فخرایی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری کترینگ علی خوش اخلاق

شنبه 07:30 تا 23:30
یک‌شنبه 07:30 تا 23:30
دوشنبه 07:30 تا 23:30
سه‌شنبه 07:30 تا 23:30
چهارشنبه 07:30 تا 23:30
پنج‌شنبه 07:30 تا 23:30
جمعه 07:30 تا 23:30
ثبت نظر و تصویر
neshan logo