info
عکس داروخانه
category

داروخانه محله بهارستان - هجرت، شیراز

درباره‌ی داروخانه

داروخانه (داروخانه) در محله بهارستان - هجرت شیراز و میدان شهیدان فرخی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید بهشتی، باغ موزه نارنجستان قوام و شیراز دوچرخه و همچنین فالوده بستنی سنتی شیرازی، مهمانپذیر بابا کوهی، آرایشی و بهداشتی اکبر، کافه تریا گلها و فروشگاه ابزار دقیق قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو وکیل الرعایا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شیراز

برای رفتن به داروخانه شیراز باید به شهر شیراز، محله بهارستان - هجرت بروید. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق استان فارس، شیراز، بلوار کریمخان زند، راهنمایی، میدان شهیدان فرخی بروید.

داروخانه شیراز یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله بهارستان - هجرت است. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به درمانگاه و خیریه نرجس، درمانگاه شبانه روزی اقبال، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بینا گستر و کلینیک چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه، داروخانه دکتر روزبهان و داروخانه صحت اشاره کرد. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه شیراز برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. ایستگاه اتوبوس اسلامی در نزدیکی داروخانه شیراز قرار دارد. ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی نیز در محدوده این داروخانه است.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شیراز را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه واقع شده‌اند:

 • داروخانه
  (5.0)
  بلوار زینبیه، آستانه، بین آستانه 14 و 17
 • داروخانه دکتر روزبهان
  (5.0)
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 29 و شیخ روزبهان
 • داروخانه صحت
  (5.0)
  بلوار کریمخان زند، بین کریمخان زند 20 و 21
 • داروخانه بیمارستان شهید بهشتی
  (5.0)
  بلوار کریمخان زند، راهنمایی
 • داروخانه دکتر ثابت
  (4.5)
  پل سلمان فارسی، سلمان فارسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیدوار (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ جمعه 10 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 10 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه ندارد.
  neshan logo