عکس داروخانه دکتر نجفی
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر نجفی (محله توانیر، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، شاهین، نیلو، بین چهارم و دوم

موقعیت داروخانه دکتر نجفی در محله توانیر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر نجفی (داروخانه) در محله توانیر تهران و خیابان نیلو واقع شده است. این مکان یکی از پانزده داروخانه در محله توانیر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دی، موزه عکس و عکاسی و مرکز خرید گاندی و همچنین رادیولوژی و سونوگرافی نیلو (دکتر فاطمه مهتاب قربانی)، کلینیک تخصصی پوست و مو و لیزر به سیما، تالار خانجان، داروخانه شبانه روزی قلب تهران و شرکت مقاوم سازی افزیر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر نجفی

آدرس داروخانه دکتر نجفی، شهر تهران، محله توانیر خیابان نیلو است. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، ولیعصر، شاهین، نیلو، بین چهارم و دوم است.

داروخانه دکتر نجفی یکی از داروخانه‌های خوب محله توانیر در شهر تهران است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر قرار دارند. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکتر همایون بهین، داروخانه دکتر یاشار و داروخانه دکتر رامین حمزوی هم در این محدوده قرار دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر نجفی برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. داروخانه دکتر نجفی نزدیک به ایستگاه اتوبوس سی و دوم است.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر نجفی را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، شاهین، نیلو، بین چهارم و دوم


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر نجفی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر همایون بهین
  ولیعصر، نگار
 • داروخانه دکتر یاشار
  خالد اسلامبولی (وزرا)، سی و دوم
 • داروخانه دکتر رامین حمزوی
  نلسون ماندلا (جردن)، بین کیش و بزرگراه شهید حقانی
 • داروخانه‌ دکتر محبی
  ملاصدرا
 • داروخانه اطلس
  ولیعصر، صانعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر نجفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر نجفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر نجفی ندارد.
  neshan logo