info
عکس ایستگاه اتوبوس فرخی یزدی
category

ایستگاه اتوبوس فرخی یزدی محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرخی یزدی

ایستگاه اتوبوس فرخی یزدی (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان فرخی یزدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده و عروسک پرشین و همچنین کبابخانه دوزلی شعبه فرخی یزدی، تهیه غذای طاها، هایپر میوه، نان و شیرینی روز و مسجد جامع غدیر خم (ضرابخانه) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرخی یزدی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس فرخی یزدی تهران، شهر تهران، محله پاسداران - ضرابخانه است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید همت، فرخی یزدی، بین پنجم شرقی و چهارم شرقی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس فرخی یزدی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید زین الدین نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی گُلدِن تاکسی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرخی یزدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گل نبی
  شریعتی، گل نبی
 • ایستگاه اتوبوس گلریز
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی
 • ایستگاه اتوبوس گیلان
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی، بین گلریز و سپهری
 • ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه
  پاسداران، بین کاشی ها و نگارستان سوم
 • ایستگاه اتوبوس ضرابخانه
  پاسداران، بین نگارستان ششم و جعفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرخی یزدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرخی یزدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرخی یزدی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، فرخی یزدی، بین پنجم شرقی و چهارم شرقی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo