info
عکس ایستگاه اتوبوس گلریز
category

ایستگاه اتوبوس گلریز محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلریز

ایستگاه اتوبوس گلریز (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان گیلان شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی عروسک پرشین و همچنین مسجد رسول اعظم، ورودی مترو ایستگاه شهید زین الدین، مرکز معاینه فنی سیار خودرو شماره 3، کافه دوریس و مطب دکتر معصومه صرافان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید زین الدین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلریز تهران

ایستگاه اتوبوس گلریز تهران در شهر تهران، محله پاسداران - ضرابخانه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلریز تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو شهید زین الدین در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس بوستان قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلریز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آهنگران
  پاسداران، بین نیستان سوم و اخوان
 • ایستگاه اتوبوس گلستان پنجم
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، توحیدی، افشاری، بین یاس و گلستان سوم
 • ایستگاه اتوبوس پروتز کوثر
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، افشاری، بین گلگون و مومن نژاد
 • ایستگاه اتوبوس مرکز پروتزکوثر
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، افشاری، بین گلگون و مومن نژاد
 • ایستگاه اتوبوس فرخی یزدی
  بزرگراه شهید همت، فرخی یزدی، بین پنجم شرقی و چهارم شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلریز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلریز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلریز ندارد.
  neshan logo