info
عکس ایستگاه اتوبوس کلانتری
category

ایستگاه اتوبوس کلانتری محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلانتری

ایستگاه اتوبوس کلانتری (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان لبافی نژاد، موزه آموزشی سروش و مرکز خرید پاسداران و همچنین دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی ساختمان شماره 2، صرافی سپند، دکتر مرتضی اسدی، رادیولوژی گلستان و گروه مهندسی معماری ماچوب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلانتری تهران

ایستگاه اتوبوس کلانتری تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله پاسداران - ضرابخانه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پاسداران، بین نیستان هشتم و بوستان نهم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کلانتری تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس فدک قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلانتری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس کلانتری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 21 خرداد ماه 1402

  اتوبوس خیلی خیلی دیر میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلانتری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گیلان
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی، بین گلریز و سپهری
 • ایستگاه اتوبوس فرخی یزدی
  بزرگراه شهید همت، فرخی یزدی، بین پنجم شرقی و چهارم شرقی
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  پاسداران، بین بهستان پنجم و بهستان ششم
 • ایستگاه اتوبوس چاله هرز
  پاسداران، بین دشتستان هشتم و رفیق دوست
 • ایستگاه اتوبوس آهنگران
  پاسداران، بین نیستان سوم و اخوان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلانتری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلانتری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلانتری ندارد.
  neshan logo